PJM - tłumacz języka migowego

Filtruj kategorie:
  • Wszystkie
  • Aktualności

Uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich na Uniwersytecie w Białymstoku

To zawsze jest wielkie święto nauki. 7 doktorów habilitowanych oraz 66 doktorów odebrało 13 marca 2024 r. dyplomy habilitacyjne i doktorskie. Byli wśród nich badacze z Uniwersytetu w Białymstoku, a także osoby spoza uczelni, które wybrały UwB na miejsce swojego naukowego awansu.

Bezpłatne kursy i szkolenia Santander Open Academy
Data: 13.05.2024
Miejsce wydarzenia: platforma Santander Open Academy

Zachęcamy do zapoznania się z bezpłatnymi kursami i szkoleniami Santander (...)

Wyszukaj osobę w książce adresowej

logotypy UE

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.